خرید بک لینک
تور دبی
خرید توتون توتون
زيورآلات خاص
نوشته شده در تاريخ ۲۵ مهر ۱۳۹۷ توسط بهمن اصغرپور | نظرات (0)

ساعت جزو اكسسوري هايي است كه نمي توان نقش آن در شكل گيري يك استايل زيبا را انكار كرد. ساعت ها با ساختار ها و رنگ هاي مختلف مي توانند مكمل يك تيپ اسپورت و فانتزي تا يك تيپ كاملا مجلسي و اداري باشند مانند انواع ساعت نقره و يا ساعت هاي بند چرمي اسپرت، پس تصميم براي خريد يك ساعت درخور را دست كم نگيريد. انتخاب ساعت به راحتي منعكس كننده شخصيت، قدرت و جايگاه اجتماعي هر فرد مي باشد. به طوري ك هر فرد با توجه به نوع شخصيت و ذهنيت خود نسبت به محيط و روحيات خود ساعت و ظاهر خود را تنظيم مي نمايد.از طرفي يكي از بهترين هديه ها، ساعت مچي مي باشد و هر شخصي از گرفتن اين هديه خوشحال خواهد شد و از طرفي در خريد ساعت سايز و اندازه مورد نياز نيست و شما مي توانيد مطمئن باشيد كه هديه ي شما مشكل سايز نخواهد داشت. در اين مقاله مطالبي راجب ساعت نقره زنانه بيان مي شود كه مي توانيد با مطالعه آنها بهترين ساعت را انتخاب كنيد:

انواع ساعت نقره زنانه

ساعت نقره براق

 ادامه مطلب آشنايي با ساعت نقره ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۱ مهر ۱۳۹۷ توسط بهمن اصغرپور | نظرات (0)
نوشته شده در تاريخ ۴ مهر ۱۳۹۷ توسط بهمن اصغرپور | نظرات (0)

چسباندن نگين زيورآلات و جواهرات نيز يكي از كارهايي است كه نياز به ضرافت و دقت بالايي دارند. اگر نگين و كريستال زيورآلات و بدليجات يا جواهرات شما افتاده است و به دنبال روش چسباندن نگين انگشتر يا دستبند يا گردنبند يا گوشواره يا… هستيد در اين مقاله از لوكس گلامور قصد داريم تا علاوه بر توضيحي كوتاه به معرفي روشي آسان و خانگي براي چسباندن كريستال زيورآلات معرفي كنيم.

با افزايش جمعيت مصرف هم روند صعودي خود را طي مي كند و دنياي زيورآلات و جواهرات هم از اين قاعده مستثني نيست. امروزه تعداد افرادي كه از زيورآلات استفاده مي كنند بسيار بيشتر از گذشته است و نكته جالبي كه مي تواند در اين باره اشاره كرد افزايش چشم گير استفاده از نگين ها بر روي زيورآلات است. بر روي جواهرات از نگين هاي متفاوتي استفاده مي شود از الماس هاي گرانقيمت تا شيشه هاي بسيار ارزان قيمت نگين هاي زيورآلات را تشكيل مي دهند. به وجود آمدن نگين هاي مصنوعي از جمله نگين هاي زيركونيا و سواروسكي را مي توان يكي از دلايل اصلي افزايش نقش كريستال ها و نگين ها در زيورآلات امروزي دانست كه علاوه بر قيمت مناسب از زيبايي چشم گيري نيز برخوردار هستند.

ادامه مطلب چسباندن نگين هاي زيورآلات به چه شكل است؟ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱ مهر ۱۳۹۷ توسط بهمن اصغرپور | نظرات (0)
نوشته شده در تاريخ ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ توسط بهمن اصغرپور | نظرات (0)
نوشته شده در تاريخ ۱۰ شهريور ۱۳۹۷ توسط بهمن اصغرپور | نظرات (0)
نوشته شده در تاريخ ۵ شهريور ۱۳۹۷ توسط بهمن اصغرپور | نظرات (0)
نوشته شده در تاريخ ۳ شهريور ۱۳۹۷ توسط بهمن اصغرپور | نظرات (0)
نوشته شده در تاريخ ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ توسط بهمن اصغرپور | نظرات (0)
نوشته شده در تاريخ ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ توسط بهمن اصغرپور | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ]
تمام حقوق اين وبلاگ متعلق به زيورآلات خاص مي باشد
طراحي قالب : بلاگ اسکين | تبديل قالب تک بلاگ