در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
زيورآلات خاص
نوشته شده در تاريخ ۲۴ تير ۱۳۹۷ توسط بهمن اصغرپور | نظرات (0)

گردنبند طرح دوربين مشكي استيل با زنجير ۳۷ سانتي nw-n239 از سري زيورآلات اسپرت مي باشد و هم آقايان و هم خانوم هاي مي توانند استفاده نمايند. اين گردنبند از فلز استيل ساخته شده است و بدون تغيير رنگ مي باشد. طول پلاك دوربين ۳ سانتي متر مي باشد و لنط آن از نوع نگين هاي زيركونيا مي باشد كه داراي درخشش و شفافيت بالايي هستند. 

در پشت دوربين نيز نام ويتالي حك شده است. زنجير به كار رفته دز اين گردنبند از نوع زينجر هاي بافت مي باشد و قفل آن از نوع خرچنگي است. اين گردنبند را مي توان با انواع زيورآلات اسپرت ديگر ست كرد و مورد استفاده قرار داد. اين گردنبند گزينه مناسبي براي افرادي است كه علاقه مند به خريد گردنبند اسپرت هستند و يا شغل آنها حرفه عكاسي مي باشد. 

گردنبند طرح دوربين مشكي استيل با زنجير ۳۷ سانتي nw-n239 جزو زيورآلات بادوام و مرغوب است و به ندرت تغيير رنگ مي دهد اما با وجود اين بايد به صورت درست نگهداري و مراقبت شود. از همين رو توصيه مي شود مقاله مربوط بهنحوه نگهداري از زيورآلات را مطالعه كنيد تا با رعايت اين نكات از تغيير رنگ و كدر شدن گردنبند طرح دوربين مشكي استيل با زنجير ۳۷ سانتي nw-n239 جلوگيري كنيد.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۱ تير ۱۳۹۷ توسط بهمن اصغرپور | نظرات (0)

گردنبند نقره طرح بي نهايت با نگين هاي برليان اتمي nw-n229 از سري زيورآلات نقره مي باشد كه به صورت ظريف و دخترانه مي باشد. اين گردنبند از نقره عيار ۹۲۵ ساخته شده است و بدون تغيير رنگ مي باشد. همچنين به دليل كم بودن نيكل در ساخت آن و كيفيت بالاي نقره به كار رفته در آن بر روي پوست نيز ايجاد حساسيت نمي كند و كاملا با پوست هاي حساس سازگار است. 

گردنبند نقره طرح بي نهايت با نگين هاي برليان اتمي nw-n229 داراي طول پلاك ۲ سانتي متري است و طرح آن تركيبي از علامت بي نهايت و چشم نظر مي باشد كه نماد دوست داشتن و عشق است. اين گردنبند را مي تون با انواع دستبند نقره وانگشتر نقره ست كرد و مورد استفاده قرار داد. گردنبند نقره طرح بي نهايت با نگين هاي برليان اتمي nw-n229 گزينه مناسبي براي افرادي است ك به دنبال خريد گردنبند دخترانه شيك هستند و يك گزينه عالي براي هديه دادن به خواهر، نامزد، دوست و … مي باشد. 

گردنبند نقره طرح بي نهايت با نگين هاي برليان اتمي nw-n229 براي اينكه دچار آسيب نگردد بايد به صورت درست نگهداري و مراقبت شود. نگهداري و مراقبت صحيح از گردنبند نقره باعث خواهد شد تا همواره درخشان و شفاف باقي بماند و كدر نشود. لازم به ذكر است كه اين گردنبند داراي وزن ۱+_۳٫۱ گرم است و به عنوان يك گردنبند سبك شناخته مي شود.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۹ تير ۱۳۹۷ توسط بهمن اصغرپور | نظرات (0)

انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگين هاي برليان اتمي rg-n219 از سري زيورآلات زنانه است كه از فلز نقره ساخته شده و داراي عيار ۹۲۵ مي باشد. اين انگشتر به دليل كيفيت بالاي نقره به كار رفته درآن در مقابل رطوبت و تغيير رنگ مقاوم است و جزو زيورالات بادوام محسوب مي شود. همچنين اين انگشتر داراي كارت گارانتي معتبر لوكس گلامور است و از لحاظ ثبات رنگ و كيفيت تضمين مي گردد. 

انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگين هاي برليان اتمي rg-n219 داراي نگين كاري باگت است و نگين هاي بدون ريزش مي باشند. همچنين نوع نگين هاي به كار رفته در اين انگشتر از نوع برليان اتمي مي باشد كه داراي درخشش و شفافيت فوق العاده بالايي هستند. اين انگشتر را مي توان با انواع دستبند نقره و يا گردنبند نقره ست كرد  همچنيناين انگشتر  قابليت استفاده روزانه و يا استفاده در مراسمات مختلف را دارا مي باشد. اين انگشتر گزينه مناسبي براي افرادي است كه به دنبال خريد انگشتر نقره زنانه با كيفيت و شيك هستند. 

انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگين هاي برليان اتمي rg-n219 بايد به صورت درست مراقبت و نگهداري شود تا در طول زمان كدر نشود و درخشندگي خود را از دست ندهد از همين رو توصيه مي شود مقاله مربوط به نحوه نگهداري از زيورآلاترا مطالعه فرماييد. همچنين براي تعيين سايز انگشتر مي توان از آموزش تعيين سايز انگشتر استفاده نمود.

انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگين هاي برليان اتمي rg-n219 داراي وزن ۱+_۴٫۵ گرمي است كه گرمي ۱۵۰۰۰ تومان محاسبه مي شود.

عكس هاي بيشتر ازانگشتر نقره زنانه طرح گل با نگين هاي برليان اتمي rg-n219…

خريد انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگين هاي برليان اتمي rg-n219

انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگين هاي برليان اتمي

انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگين هاي برليان اتمي rg-n219 از نماي روبرو

انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگين هاي برليان اتمي

انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگين هاي برليان اتمي rg-n219 از نماي مشكي

انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگين هاي برليان اتمي

انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگين هاي برليان اتمي rg-n219 از نماي پايين

انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگين هاي برليان اتمي

انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگين هاي برليان اتمي rg-n219 از نماي دور

انگشتر نقره زنانه طرح گل با نگين هاي برليان اتميادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۷ تير ۱۳۹۷ توسط بهمن اصغرپور | نظرات (0)

گردنبند دخترانه خاص با كريستال شامپايني سواروفسكي Nw-n203 گردنبندي لوكس با متريال درجه يك است. در ساخت اين گردنبند از كريستالهاي سه بعدي سواروفسكي اصل يا رنگ شامپايني استفاده شده است كه در كنار رنگ نقره اي بدنه جلوه اي بسيار چشمگير دارد.المان ها و كريستال هاي سواروسكي را مي توان يكي از معروفترين كريستال ها در زمينه زيورآلات دانست چرا كه زيبايي و درخشش خيره كننده با كيفيت ساخت بسيار بالايي به محصول هديه مي دهد. اين گردنبند مي تواند با لباسهاي رده ي رنگي خود به زيبايي ست شود و جلوه اي خاص به تيپ شما ببخشد.

گردنبند دخترانه خاص با كريستال شامپايني سواروفسكي Nw-n203 روكش راديوم مي باشد. اين روكش در تبديل طلاي زرد به نقره اي نيز مورد استفاده قرار ميگيرد و داراي كيفيت بالايي بوده و ايجاد حساسيت نميكند، همچنين مقاومت بالايي در برابر تغيير رنگ دارد. زنجير اين گردنبند از نوع بافت آجري و به رنگ نقره اي مي باشد و زنجير آويز انتهايي امكان تغيير سايز را فراهم ميكند. زنجيرهاي آجري به سبب بافت فشرده ي خود داراي استحكام بالايي بوده و به گذشت زمان دچار تغيير شكل نميگردند. در بخش مياني نگين شامپايني از يك رديف نگين هفت رنگ بسيار ظريف استفاده شده است كه موجب زيبايي هرچه بيشتر اين گردنبند خاص گرديده است.

مراقبت و نگهداري درست از گردنبند  مي تواند باعث حفظ كيفيت و جلوگيري از ايجاد خط و خش بر روي زيورآلات شما گردد. اين گردنبند به سبب طراحي زيبا و كيفيت بالا مي تواند گزينه اي مناسب براي هديه به عزيزان باشد، قابل ذكر است تمامي زيورآلات با كريستالهاي سواروفسكي با كارت گارانتي “لوكس گلامور” عرضه ميگردند.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۴ تير ۱۳۹۷ توسط بهمن اصغرپور | نظرات (0)

انگشتر مردانه نقره تاج مربعي با ماركازيت سواروسكي Rg-n198 را مي توان يكي از انگشتر هاي مردانه لوكس دانست كه مي توان آن را با انواع استايل هاي اسپرت و مجلسي ست كرد. اگر به دنبال يك انگشتر مردانه خاص هستيد كه بتوانيد با ساعت و ديگر اكسسوري هاي خود ست كنيد درباره خريد انگشتر مردانه نقره تاج مربعي با ماركازيت سواروسكي Rg-n198 شك نكنيد. نقره به كار رفته در ساخت انگشتر مردانه نقره rg-n198 از بهترين و با كيفيت ترين نقره هاست كه باعث درخشش و زيبايي و طول عمر بالاي اين انگشتر مي شود.

انگشتر مردانه نقره تاج مربعي با ماركازيت سواروسكي Rg-n198 در برابر تغيير رنگ و سياه شدن مقاومت بسيار خوبي از خود نشان مي دهد و براي آقاياني كه در محيط كار و ورزش هستند مي تواند بسيار مناسب باشد و مي توانيد با خيال راحت از آن استفاده كنيد.

نقره از جمله زيورآلاتي است كه در ميان تمام مردم رواج زيادي پيدا كرده است و اين موضوع مي تواند به خاطر زيبايي و درخشندگي و كيفيت بالاي اين نوع از زيورالات باشد ولي پيشنهاد مي كنيم نكات مربوط به نگهداري درست از زيورآلات را رعايت كنيد تا جواهرات شما از طول عمر بيشتري برخوردار شوند و هميشه مثل روز اول بدرخشند.

فلز نقره را مي توان يكي از فلزاتي دانست كه از زمان هاي گذشته به عنوان عنصري اصلي در ساخت زيورآلات به كار مي رفته است. در دوره اي از تاريخ ارزش و قيمت اين فلز از طلا نيز گرانتر شده بود ولي امروز با وجود استفاده بسيار وسيع در دنياي زيورآلات قيمت پايينتري نسبت به  طلا داردادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۲ تير ۱۳۹۷ توسط بهمن اصغرپور | نظرات (0)

دستبند دخترانه ظريف رزگلد كليو با سنگ اوپال قيمتي و بند مارشالي Ds-n177  سري جديدي از اكسسوري هاي برند كليو مي باشد كه در آن از سنگ هاي اوپال قيمتي و رنگي سواروفسكي استفاده شده است كه جلوه اي خاص به ايندستبند بخشيده كه ظاهري لوكس و ظريف و در عين حال فانتزي دارد.

بخش هاي فلزي اين دستبند از پالاديويم تقويت شده به رنگ رزگلد ساخته شده است كه به دليل عدم وجود نيكل بر روي پوست هاي حساس ايجاد حساسيت و خارش نكرده و همچنين مقاوم در برابر تغيير رنگ مي باشد. سنگ هاي اوپال به كار رفته در اين دستبند قيمتي و از برند معروف سواروفسكي مي باشد و به دليل طبيعي بودن اين اوپالها كه با نام هاي سنگ هاي اوپال Rose Water opal و Pacific opal شناخته مي شوند جلا و درخشش خاصي دارد و در اثر گذر زمان دچار افت كيفيت و يا ترك و خش خوردگي نميشود.

دستبند دخترانه ظريف رزگلد كليو با سنگ اوپال قيمتي و بند مارشالي Ds-n177 به دليل حالت كراواتي و يا به اصطلاح مارشالي قابليت تغيير سايز دارد و شما عزيزان مي توانيد با جابجا كردن بخش ساچمه اي دستبند را متناسب با دور مچ خود تنظيم نماييد.

 امروزه مي توان دستبند هاي مختلفي در بازار زيورآلات و مد پيدا كرد كه بتوان با لباس ها ي مختلف ست كرد و قيمت مناسبي نيز داشته باشند ولي اگر به دنبال خريد دستبندي خاص هستيد كه در مهماني ها يا مجالس مختلف استفاده كنيد و همچنين سخت پسند هستيد و مي خواهيد دستبند شما از كيفيت ساخت بالايي برخوردار باشد در اين صورت  اين دستبند مي تواند يك انتخاب مناسب براي شما باشد.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۱ تير ۱۳۹۷ توسط بهمن اصغرپور | نظرات (0)

ساعت نقره زنانه نگين دار مجلسي با صفحه دايره اي Wh-n100 جزو ساعت هاي لوكس به شمار مي رود كه نگين هاي فراوان كار شده بر روي آن جلوه اي بسيار چشمگير به آن بخشيده است. ساعت جزو اكسسوري هاي بسيار محبوب مي باشد و لازم است تا در كنار ساعت هاي اسپرت، ساعتي زيبا براي استفاده در مجالس نيز داشته باشيم . ساعتهاي لوكس و نگين دار گزينه ي مناسبي براي مراسم عروسي شما هستند، همچنين ميتوانيد آنرا در مراسم و مهماني هاي رسمي و خاص استفاده نماييد.

فلز به كار رفته در ساخت ساعت نقره زنانه نگين دار مجلسي با صفحه دايره اي Wh-n100 از نوع نقره با عيار ۹۲۵ و معروف به نقره استرلينگ است. بند اين ساعت حالتي دستبندي دارد ، و در انتهاي بند ها و نزديك به قفل، دانه هايي زنجيري شكل تعبيه شده است تا با درآوردن پين آنها بتوانيد سايز ساعتتان را تغيير دهيد. موتور ساعت ژاپني اصل بوده و از كيفيت بسيار بالايي برخوردار است و ميتواند براي هميشه كاركرد خوبي به شما ارائه دهد.

قفل ساعت نقره زنانه نگين دار مجلسي با صفحه دايره اي Wh-n100 از نوع قفل تاشو بوده و بسيار مستحكم و قابل اعتماد است و شما ميتوانيد بدون نگراني از باز شدن ناگهاني آن، اين ساعت زيبا را استفاده كنيد. صفحه ي اين ساعت به شكل دايره مي باشد و به خوبي بر روي دست شما جلوه گري ميكند. پيشنهاد لوكس گلامور رعايت نكات مربوط به نگهداري از زيورآلات است، تا بتوانيد بدون ايجاد خط و خش و يا افت كيفيت از اين اكسسوري زيبا لذت ببريد. لوكس گلامور براي رفاه حال شما عزيزان، ساعت هاي لوكس و نقره ي خود را با ۲ سال ضمانت، همراه با ضمانت نامه كتبي ارائه مي كند.
ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۰ تير ۱۳۹۷ توسط بهمن اصغرپور | نظرات (0)

تطابق دادن زيورآلات و جواهرات با موها يك مهارت است كه ميتواند باعث آراستگي ظاهر شما گردد. گوشواره ها جزو زيورآلاتي هستند كه باعث ايجاد جذابيت و جلب توجه ديگران به فرد مي شوند ولي اما گاهي اتفاق مي افتد كه با رنگ و مدل موهاي شما سازگاري ندارد. براي اين منظور شما نياز داريد به يك تركيب مناسب از مدل و رنگ مو با گوشواره هايتان برسيد.

بنابراين در اينجا اين سوال پيش مي آبد كه گوشواره مناسب با مدل مو ولباس شما چگونه بايد انتخاب شود؟

نحوه ست كردن گوشواره ها با مدل مو

در يك حالت كلي در استفاده از گوشواره ها شكل صورت و طول گردن طرف مهم است. اما به نظر مي رسد عوامل ديگري نيز بايد مورد توجه قرار گيرند. ما در اينجا به بررسي چندين دستورالعمل و راهكار براي تطبيق گوشواره ها با موها مي پردازيم و تك تك آنها را مورد بررسي قرار مي دهيم.

  1. ست كردن گوشواره با مدل مو رو به پايين

زماني كه شما مو هاي خود را رو پايين مي آوريد مي توانيد از يك جفت گوشواره ميخي استفاده نماييد. براي اينكه گوشواره هاي ميخي قابل توجه تر باشند مي توانيد از سنگ هاي قيمتي مانند مرواريد و اونيكس سياه و سفيد استفاده نماييد.

اگر گوش شما داراي سوراخ هاي متعدد است مي توانيد آن ها را لايه بندي كنيد و يك مجموعه زيبا و به صورت ستوني از گوشواره هاي ميخي و روگوشي ايجاد كنيد. رنگ هاي نقره اي و طلايي گوشواره هاي ميخي مي تواند باعث ايجاد هماهنگي و تطبيق رنگ هاي فلزي با صورت شما گردد. البته ابن بدان معني نيست كه وقتي موهاي خود را پايين مي آوريد حتما بايد از مدل گوشواره ميخي رو گوشي استفاده كنيد شما مي توانيد از گوشواره هاي پر زرق و برق نيز استفاده نماييد .

ست كردن گوشواره با مدل مو رو به پايين مدل اول

ست كردن گوشواره با مدل مو رو به پايين

ست كردن گوشواره با مدل مو رو به پايين مدل 2

ست كردن گوشواره با مدل مو رو به پايين

  1. ست كردن گوشواره با مدل مو شينيون

مدل موي شينيون زماني است كه موهايان را به صورتي گرهي به سمت گردن ببريد. . اين حالت موي زيبا و بي نظير براي موارد رسمي است. و گوشواره هاي مورد استفاده براي پوسيدن با مدل موي شينيون گوشواره هاي آويزي ظريف هستند. طول گوشواره ها آويزي قطر گردن و شانه شما برجسته خواهد كرد. همانطور كه موهاي شما به عقب برميگردد و از چهره شما دور مي شود يك گوشواره آويزي روشن مي تواند چشم نوازي خاصي به چهره شما اضافه كند.

ست كردن گوشواره با مدل مو شينيون مدل 3

ست كردن گوشواره با مدل مو شينيون

  1. ست كردن گوشواره با مو كوتاه

هنگامي كه شما داراي موهاي كوتاه هستيد گوشواره هاي منطبق با موهاي ما مي توانيد ميخي و گوشواره قايقي و يا لاله گوش باشد. زماني كه شما از يك مدل موي كوتا استفاده مي كنيد به احتمال زياد گوش هايتان بيشتر در معرض ديد قرار دارند كه در اين حالت بهترين نوع گوشواره براي شما ميخي روگوشي و يا گوشواره هاي پانچي و لاله گوش هستند.

توجه داشته باشيد كه شكل گوشواره ها در اين مدل مهمتر از رنگ و متد آنها است. در اين مدل شما مي توانيد دستبند و گوشواره اي همرنگ انتخاب كنيد تا ظاهري جذاب تر داشته باشيد . توجه كنيد كه در مدل مو شما نبايد لباسي بيش از حد شلوغ داشته باشيد. در اين مدل گوشواره هاي شما مي توانند از جنس كريستال هاي درخشان و يا حتي الماس باشند.

ست كردن گوشواره با مو كوتاه مدل 5

ست كردن گوشواره با مو كوتاه

  1. ست كردن گوشواره با مدل جمع

اين مدل زماني است كه موهاي خود را در بالا جمع مي كنيد اين مدل به دم خرگوشي نيز معروف است. در اين مدل فاصله بين شانه و گوش بسيار زياد است و گوش هاي شما به وضوح ديده مي شوند. افرادي كه چنين مدل و سبك مويي دارند مي توانند از يك جفت گوشواره كلاسيك استفاده نمايند. گوشواره اي انتخاب نماييد كه از هر زاويه اي درخشن به نظر برسد. گوشواره هاي آويزان بلند و نازك كلاسيك براي سبك موي بالا جمع شونده ايده آل هستند. همچنين ديگر سبك گوشواره اي كه با اين سبك مو تطابق دارند گوشواره هاي حلقه اي هستند كه بايد به صورتي باشند كه به طرفين نروند پس از انتخاب حلقه هاي بزرگ اجتناب كنيد.

ست كردن گوشواره با مدل جمع مدل 6

ست كردن گوشواره با مدل جمع

  1. ست كردن گوشواره با مدل موي دم اسبي

دو راه براي انطباق گوشواره ها با مدل موي دم اسبي وجود دارد و همه چيز بستگي به طول موهاي دم اسبي شما دارد. اگر موهاي دم اسبي شما بلند باشد به راحتي مي تواند با گوشواره هاي بلند منطبق شود. گوشواره ها ي حلقه اي ,بزرگ و ميخي گزينه اي مناسب براي چنين مدل موهايي هستندو مي توانند زيبايي دو چنداني به چهره شما ببخشند.

مدل موي دم اسبي كوتاه نياز به مراقبت كمتري نسبت به مدل بلند دارند . در اين مدل مو شما مي توانيد از يك جفت گوشواره ميخي بزرگ استفاده كنيد و يا مي توانيد از گوشواره هاي تركيبي كه به صورت چسبيده به گوش هستند استفاده كنيد.

ست كردن گوشواره با مدل موي دم اسبي مدل 7

ست كردن گوشواره با مدل موي دم اسبي

ست كردن گوشواره با مدل موي بلند تا روي شانه

هنگامي كه موهايي داراي اندازه طول شانه داريد يك خط مو در امتداد شانه شما ايجاد مي شود كه يك اصول كلي در ارتباط با طول و اندازه گوشواره ها به شما مي دهد. يك جفت گوشواره ايده آل براي چنين مدل مويي مي تواند رنگارنگ و بسيار بزرگ باشد اما بايد اطمبنان حاصل كنيد كه از خط شانه هاي شما عبور نمي كند.

گوشواره هاي آويزي دايره اي و لوستر مانند براي موهاي تا روي شانه مناسب هستند اما بايد توجه كنيد كه گوشواره هايي كه بلند تر و نازك تر هستند در موهاي شما گم مي شوند و براي چنين مدل مويي مناسب تيستند. بنابراين گوشواره هايي كه فضاي اطراف چهره شما را مي پوشانند براي چنين مدل مويي مناسب هستند.

ست كردن گوشواره با مدل موي بلند تا روي شانه 8

ست كردن گوشواره با مدل موي بلند تا روي شانه

ست كردن گوشواره با مدل موي فر 

موهاي  فرفري اغلب مي تواند انتخاب نوع گوشواره را به چالش بكشد چون كه احتمال گير كردن گوشواره به موها وجود دارد .اگر شما از يك جفت گوشواره ميخي استفاده كنيد مطمنا بدون مشكل خواهد بود و به موهاي شما گير نخواهد كرد. اما اگر به دنبال چيزي بيشتر از يك جفت گوشواره ميخي ساده هستيد گوشواره هاي حلقه اي ايده مناسبي براي ست كردن با موهاي فر شما مي باشند. شما همچنين مي توانيد طيف وسيعي از اندازه ها و بافت هاي گوشواره هاي حلقه اي را انتخاب كنيد؛ گوشواره حلقه اي براق و يا چكش كاري شده مي تواند يك تفاوت محسوس با گوشواره هاي حلقه اي ساده داشته باشد و چهره شما را جذاب تر كند.

ست كردن گوشواره با مدل موي فر  13

ست كردن گوشواره با مدل موي فر

ست كردن گوشواره با مدل موي آبشاري يك طرفه 

زمان راه رفتن هنگامي كه موي شما به صورت آبشاري و يك طرفه مي باشد  يك مدل موي ساده و شيك محسوب مي شود كه مدل گوشواره مناسب با اين استايل مو گوشواره هاي كلاسيك آويز دار مي باشند.

مدل گوشواره هايي كه ظريف و زنانه هستند و مي توانيد آن را با هر رنگ لباسي تطبيق دهيد و يا حتي آن را با رنگ چشم خود مطابقت دهيد. حتما توجه نماييد كه در اين مدل مو شما بايد از انتخاب گوشواره هاي بيش از حد بلند اجتناب كنيد  چون چهره شما را كشيده تر نشان خواهند داد.

ست كردن گوشواره با مدل موي آبشاري يك طرفه 12

ست كردن گوشواره با مدل موي آبشاري يك طرفه

ست كردن گوشواره با مدل موي نصف باز نصف بسته (نصف باز – نصف بسته)

موهاي نصف بالا و نصب پايين بيشتر بر روي موهاي بلند تمركز دارد و بيشتر يك مدل موي زنانه است.  هيچ گوشواره اي متناسب تر از يك جفت گوشواره ميخي نگين دار براي اين نوع مدل مو نمي تواند باشد. يك جفت گوشواره ميخي با نگين هاي كريستالي و يا سنگ هاي قيمتي مي تواند تطابق فوق العاده زيبايي را با اين مدل مو داشته باشد. در اين مدل مو شما بايد از استفاده از گوشواره رنكارنگ و هر گونه شلوغي گوشواره اجتناب كنيد

ست كردن گوشواره با مدل موي نصف باز نصف بسته (نصف باز - نصف بسته) 10

ست كردن گوشواره با مدل موي نصف باز نصف بسته (نصف باز – نصف بسته)

ما در اين مقاله در اين صدد بوديم تا با ست كردن مدل گوشواره ها  بامدل مويتان چهره شما را دلربا كنيم. استفاده از هر مدل گوشواره اي براي هر مدل مويي مناسب نيست و توازن و زيبايي چهره شما را برهم مي زند بنابراين با توصيه هاي گفته شده در اين مقاله شاهد خواهيد بود كه جذابيت چهره شما افزايش پيدا خواهد كرد و نگاه ها را به خود جلب خواهيد كرد. لازم به ذكر است كه  تمام مدل گوشواره هاي گفته شده در زيورآلات لوكس گلامور موجود است كه براي مشاهده مي توانيد به بخش گوشواره مراجعه فرماييد.ادامه مطلب...
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ]
تمام حقوق اين وبلاگ متعلق به زيورآلات خاص مي باشد
طراحي قالب : بلاگ اسکين | تبديل قالب تک بلاگ